• Ashburn
  • 20 Nisan 2021 Salı
  • 19:32
  • 14°/16°
  • 8,1157
  • 9,7894

İskenderun’da “Kaçak Etüt Merkezinde Çocuğa Taciz” İddiası

Hatay'ın İskenderun ilçesinde, kaçak olarak faaliyet yürütülen bir etüt merkezinde kız çocuğuna tacizde bulunulduğu iddia edildi. ... Devamı »

Reyhanlı’da EBA Destek Noktası Kuruldu!

Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde uzaktan eğitime katılma imkanı bulunmayan 400 öğrenci, Yatılı Bölge Ortaokulu’nda kurulan Eğitim Biliş... Devamı »

Kumlu'da Yüz Koruyucu Siperlik Üretilmeye Başlandı

Korona virüs ile mücadele kapsamında maske üretiminden sonra Kumlu Halk Eğitim Merkezi tarafından yüz koruyucu siperlik üretimine ... Devamı »

Erzin’de İki Kadın Okul Duvarlarına Tarihi Figürleri Resmediyorlar

Erzin’de resim tutkunu iki kadın, okul duvarlarına kentin tarihi geçmişini anlatan figürleri resmediyor. Devamı »

İyilik Gemisi Projesi…

Hatay'da, Yetim Vakfı Reyhanlı Eğitim Köyü bünyesinde başlatılan İyilik Gemisi Projesi kapsamında üretilen örgü oyuncaklar, Türkiy... Devamı »

Kırıkhan Belediyesi Dezenfekte Çalışmalarına Devam Ediyor

​Kırıkhan Belediyesi Korona virüs (Covid-19) sebebiyle ilçe genelinde dezenfekte çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.... Devamı »

Arsuz Belediyesi, Sınav Öncesi Okulları Dezenfekte Ediyor

Arsuz Belediyesi, 20 Haziran Cumartesi günü yapılacak olan Liselere Giriş Sınavı (LGS) öncesi okullarda ilaçlama ve dezenfekte çal... Devamı »

Atık Metallerden Kurt Figürü Yaptı

Hatay'ın Reyhanlı ilçesinde, mozaik ustası Mervan Altınorak hurda otomobil, tır, kamyonet, traktör ve motosiklet parçalarından 2,5... Devamı »

Sağlık Bakanlığı’ndan Sektörlere Göre Kurallar

Sağlık Bakanlığı, farklı sektörler için afişler hazırlayarak müşteri ve çalışanların uyması gereken kuralları belirledi. ... Devamı »

Defne Belediyesi İpek Böceği Yetiştiriciliğini ve İpek Dokumacılığını...

İpek böceği yetiştiriciliği ve ipek dokumacılığı Defne Belediyesi tarafından açılan Koza Evi'nde yaşatılıyor. Devamı »

Reyhanlı’da Robotik Kodlama ve Yazılım Atölyesi Açıldı

Hayata Destek Derneği tarafından, Reyhanlı Halk Eğitim merkezinde çocuklar ve gençlerin geleceği tasarlayabilecekleri bir merkez o... Devamı »

Gayrimenkul Fuarı MIPIM Corona Virüs Nedeniyle Ertelendi

Dünyanın önde gelen gayrimenkul fuarlarından MIPIM bu sene 31.si ile 10-13 Mart’ta yapılması planlanıyordu fakat yeni tip corona v... Devamı »

Ünlü Prof. Martin Stokes Hatay Kültür ve Müzik Çalıştayı’nda

2018’de eğitim ve öğretim hayatına başlayan Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Antakya Devlet Konservatuarı tarafından düzenlenen “H... Devamı »

Ünlü Tiyatro Oyuncusu Erdem Yener’den El Birliği Projesi’ne Destek

Bahçeşehir Kolejinde gerçekleştirilen söyleşi programına El Birliği Projesi’ne destek olmak amacıyla katılan ünlü tiyatrocu Erdem ... Devamı »